
-20%
Гра "Твістер" 85297 з рулеткою, класична рухлива розвиваюча гра для дітей та дорослих 6+
178,20 ₴
142,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ен.5297
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра "Твістер" 85297 з рулеткою для дітей та дорослих віком від 6 років
Класична гра "Твістер" 85297 - захоплююча розвага для всієї родини та компанії друзів. Гра допомагає весело провести час, розвиває гнучкість, координацію рухів та спритність. Учасник, який зможе утриматися у найскладніших позиціях, стане переможцем.
Особливості гри:
- Рухлива гра для активних заходів та веселого дозвілля
- Розвиває гнучкість, рівновагу та координацію рухів
- Ігровий процес з рулеткою: колір та частина тіла, на яку вказує стрілка
- Гра розрахована на дітей віком від 6 років та дорослих
- Весела та динамічна гра для дому, школи та святкових заходів
Комплектація:
- Ігровий килимок – 1 (110х160 см)
- Рулетка зі стрілкою – 1
- Подарунка - 24х24х5 см
- Правила гри – 1
Характеристики:
| Бренд | Енергія Плюс |
| Артикул | 85297 |
| Вік | 6+ |
| Пол | Унісекс |
| Тип | Рухлива настільна гра |
| Ігрове поле | 110х160 см |
| Розмір коробки | 24х24х5 см |
| Матеріал | Комбінований |
| Країна виробництва | Україна |
| Упаковка | Подарункова коробка |
| Кількість гравців | 2+ |
| Гарантія | 14 днів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергія плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Твістер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вік | від 6 років |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | ігор.полі (110*160 см)-1шт, рулетка-1шт |
| Країна реєстрації | Україна |
| Пакування | картонна коробка |
| Стать | Для всіх |
| Розмір в пакованні | 24х23х5 см |
| Тематика | Розважальні |
| Мова | Український |
- Ціна: 142,56 ₴


