
-20%
Трактор зелений 550-23E
169,29 ₴
135,43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 550-23E
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трактор 550-23E – це яскравий та функціональний іграшковий трактор, який працює на інерції та оснащений музичними та світловими ефектами, що зробить гру ще цікавішою. Ідеальний вибір для маленьких любителів техніки!
Основні характеристики:
Інерційний механізм – трактор рухається вперед за допомогою сили інерції, просто відпустіть його, і він поїде!
Музичні ефекти – додаткові звукові ефекти для ще більшої реалістичності гри.
Світлові ефекти – підсвітка для додаткової атракції.
Розміри упаковки: 35,5?9?31,5 см
Безпечні матеріали – іграшка виготовлена з міцного та безпечного пластика.
Живлення: батарейки (не входять у комплект).
Трактор 550-23E стане чудовим подарунком для дитини, яка захоплюється технікою та бажає випробувати нові можливості гри!
Основні характеристики:
Інерційний механізм – трактор рухається вперед за допомогою сили інерції, просто відпустіть його, і він поїде!
Музичні ефекти – додаткові звукові ефекти для ще більшої реалістичності гри.
Світлові ефекти – підсвітка для додаткової атракції.
Розміри упаковки: 35,5?9?31,5 см
Безпечні матеріали – іграшка виготовлена з міцного та безпечного пластика.
Живлення: батарейки (не входять у комплект).
Трактор 550-23E стане чудовим подарунком для дитини, яка захоплюється технікою та бажає випробувати нові можливості гри!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Тип | Трактор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота іграшки | 9 см |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Елемент живлення | батарейка |
| К-ть батарейок | 3шт*1,5V AG13 (в комплекті) |
| Країна реєстрації | Китай |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Музичний супровід | є |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір в пакованні | 15х9х9 см |
| Світлові ефекти | є |
- Ціна: 135,43 ₴
