
-20%
Пірамідка Janod Делікатеси J02829 J02829
534,52 ₴
427,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: J02829
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пірамідка Janod Делікатеси J02829 J02829
Цей набір складається з 10 циліндричних пірамідок різних розмірів. Він є чудовою іграшкою для тих, кого вже не цікавлять звичайні настільні головоломки. Метою набору є правильне розміщення циліндрів так, щоб їх зображення відповідали один одному і утворювали єдиний малюнок. Коли дитина правильно ставить циліндри один на одного, вона побачить єдиний малюнок. Набір постачається в якісній картонній коробці зручною ручкою. Рекомендований вік: від 1 року і старше.
Можете купити товар вже сьогодні!
Цей набір складається з 10 циліндричних пірамідок різних розмірів. Він є чудовою іграшкою для тих, кого вже не цікавлять звичайні настільні головоломки. Метою набору є правильне розміщення циліндрів так, щоб їх зображення відповідали один одному і утворювали єдиний малюнок. Коли дитина правильно ставить циліндри один на одного, вона побачить єдиний малюнок. Набір постачається в якісній картонній коробці зручною ручкою. Рекомендований вік: від 1 року і старше.
Можете купити товар вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оригінал |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Пірамідка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Висота іграшки | 87,5 см |
| Вік | від 12 місяців |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір в пакованні | 15х15х15 см |
| Розмір іграшки | 13,5*13,5*87,5 см |
- Ціна: 427,61 ₴
