
Розмальовка "Транспорт" DoDo Toys 300326 для дітей від 3 років, 70х16 см, що розвиває, Україна.
33,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 300326
Забарвлення DoDo "Транспорт" 300326 – захоплююча творчість для малюків від 3 років
Цікаве та компактне забарвлення DoDo "Транспорт" - це ідеальний спосіб розвинути творчі здібності дитини. Універсальний дизайн підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток. Забарвлення допомагає розвивати:
- дрібну моторику пальців
- увага та посидючість
- колірне сприйняття та координацію рухів
- фантазію та уяву
Компактна та зручна
Завдяки продуманій упаковці, розмальовку зручно брати із собою в дорогу, в гості або використовувати вдома. Вона зручно виймається з коробки через бічний розріз і не займає багато місця.
Навчання та розвиток
Сюжети на тему транспорту познайомлять дитину з різними видами громадського та особистого транспорту, поповнять словниковий запас та кругозір. Малюк навчиться підбирати кольори та створювати власні барвисті картинки.
Основні характеристики:
| Бренд: | DoDo Toys |
| Артикул: | 300326 |
| Тематика: | Транспорт |
| Вік: | від 3 років |
| Розмір розмальовки: | 70 х 16 см |
| Упаковка: | картонна коробка (19 х 5 х 5 см) |
| Матеріал: | картон |
| Країна-виробник: | Україна |
Подаруйте вашій дитині задоволення від творчості з якісним розфарбуванням від DoDo!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Папір |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тематика | Транспорт |
| Тип | Класична розмальовка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вага | 30 г |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації | Україна |
| Пакування | картон |
| Розмір в пакованні | 19х5х5 см |
- Ціна: 33,60 ₴
