
-20%
Кінетичний пісок KidSand Danko Toys 1000 г з формами – набір для ліплення, відро, від 3 років
242,55 ₴
194,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: KS-01-01
+380 (68) 211-39-55
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінетичний пісок KidSand Danko Toys 1000 г – набір для творчої творчості
KidSand від Danko Toys – це цікавий набір для ліплення з кінетичним піском, який стане улюбленим заняттям для дитини від 6 років. У комплекті – цілий кілограм чарівного піску та 8 формочок для створення фігурок та будівель.
Чому варто вибрати кінетичний пісок KidSand:
- Складається на 98% із натурального піску
- Пісок м'який, податливий і напрочуд приємний на дотик
- Здається вологим, але руки залишаються сухими та чистими
- Не липне до поверхонь, легко збирається в кульку
- Ідеальний для ліплення замків, фігурок, пасочок та багато іншого
Користь для дитини:
- Розвиток дрібної моторики
- Розвиток уяви та творчих навичок
- Зняття напруги та стресу
Комплектація набору:
- Кінетичний пісок – 1000 г
- Пластикове відро для зберігання
- Набір форм – 8 штук
Характеристики:
| Артикул: | KS-01-01 |
| Розмір упаковки: | 13 × 13 × 13 см |
| Вага: | 1 кг |
| Вік: | від 3 років |
| Упаковка: | Пластикове відро |
| Виробник: | Danko Toys, Україна |
KidSand – це чиста і безпечна гра з піском будь-якої пори року прямо у вас вдома!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Вага, г | 1100 |
| Вага | 1000 г |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 12 |
| Категорія | Дитячий розвиток |
| Клас | Кінетичний пісок |
| Комплект постачання | пісок 1 кг; формочки — 8 шт. |
| Країна реєстрації | Україна |
| Пакування | відро |
| Розмір в пакованні | 14х12х12 см |
- Ціна: 194,04 ₴
